Замовлення та оренда шкільних автобусів для перевезення дітей

Для шкіл, університетів та інших навчальних закладів КиївТранс пропонує оренду автобусів під організацію екскурсій та різноманітних заходів. Подання заздалегідь, без запізнень. Усі автобуси у відмінному стані, постійно проходять техогляд. У нас є ліцензія на перевезення дітей, також можливий супровід представниками ДАІ (поліції). Оплата можлива готівкова та безготівкова.
Спеціальні умови обговорюються із замовниками від шкіл та організацій.

Оренда автобуса для шкіл, ціна


Від 11 грн/км та від 300 грн/год залежно від розміру та класу
Телефонуйте, завжди можна домовитись.

Міжмісто - якщо трансфер туди і назад відбувається протягом дня - знижка 10%
По місту – замовлення у часовий проміжок між 10:00 та 16:00 – знижка 10%

Ціни на мікроавтобуси тут , на мінівени тут

Зліва контакти можна зателефонувати або залишити заявку

Необхідність оренди шкільного автобуса виникає досить часто. Різні виїзні заходи для дітей вимагають їхньої якісної організації. Адже від справності автобуса, досвіду та кваліфікації водія залежить життя наших дітей. Тому замовлення автобуса слід робити тільки у перевірених фірм, які мають усі необхідні сертифікати на перевезення дітей.


Перевезення дітей потребує залучення спеціально обладнаного транспорту, де є все необхідне для транспортування. Так, всі сидіння в обов'язковому порядку повинні бути обладнані ременями безпеки, а сам транспортний засіб обов'язково повинен мати знаки розпізнавання, які дають можливість іншим учасникам дорожнього руху сигнал особливої уваги. Найчастіше достатньо знака з написом "Обережно, діти!".

Особливі вимоги пред'являються до водія транспортного засобу, який перевозить маленьких пасажирів. Так, перед виїздом він обов'язково має пройти медичний огляд із метою перевірки свого здоров'я та готовності до поїздки.


Шкільні автобуси створені для безпеки дітей та спокою батьків. Тільки довірити своїх дітей хочеться досвідченим та відповідальним фахівцям. Такі високопрофесійні співробітники працюють у "КиївТранс". Вони мають великий досвід роботи з дітьми, організованість та дотримання всіх вимог безпеки на вищому рівні. Замовивши шкільний автобус, ви будете обізнані, де знаходиться ваша дитина в даний час та час. Адже водії та організатори перевезень завжди на зв'язку. З "КиївТранс" впевненість, що з дитиною не станеться непередбачених обставин дорогою до школи, ніколи не покине вас.

Основні моменти, які потрібно знати при замовленні шкільного автобуса:

  • Наявність наказу директора школи щодо необхідності здійснення перевезення дітей
  • Перевезення дітей має на увазі лише денний час
  • Обов'язковий інструктаж з безпеки для школярів перед посадкою в автобус

Перед тим, як замовити автобус для транспортування дітей, необхідно переконатися, що власник транспортного засобу має всі необхідні права та дозволи на такий вид перевезення. Якщо такого дозволу немає, то краще відмовитись від цієї пропозиції. Інакше вся відповідальність за будь-яку дорожньо-транспортну пригоду лежатиме не тільки на водії, а й на особі, яка укладала угоду з власником транспортного засобу.

Автобус для школярів можна замовити з приводу будь-якої події, будь то випускний, екскурсія в інше місто, поїздка в зоопарк, цирк, музей або виїзд на природу. Автобус варто обирати в залежності від кількості пасажирів.

Найбільш популярними варіантами замовлень автобусів для дітей є:

  • екскурсії для школярів
  • транспортування дітей молодшого шкільного віку до місця навчання
  • випускні вечори
  • поїздки на олімпіади, спортивні змагання до інших міст

При виборі транспортного засобу для перевезення дітей, важливою деталлю також є вибір водія та обслуговуючого персоналу, рівень професіоналізму та культури яких також повинні знаходитися на найвищому рівні. Так, у жодному разі в салоні автобуса не повинні грати непристойні пісні, категорично заборонено курити, а також розмовляти телефоном під час поїздки.

Компанія, що займається подібними перевезеннями, обов'язково має надати вам такі документи на право провадження своєї діяльності:

  • страхування життя пасажирів
  • ліцензія на право проведення пасажирських перевезень
  • договір на обов'язковий медичний огляд водіїв перед поїздкою

Технічна справність автобуса – дуже важлива деталь, за якою фахівці мають слідкувати завжди. Наявність комфортних крісел, ременів безпеки, кондиціонерів та іншого обладнання говорить про те, що компанія дорожить своїми пасажирами. При виборі відповідного автобуса, не буде зайвим навести довідки про водія, його компетентність та врівноваженість у дорозі.

Для замовлення автобуса телефонуйте в контакт-центр. Якщо ж у вас залишаються сумніви, чи варто замовляти автобус саме у нас, то перегляньте відгуки про нашу фірму від великих підприємств та організацій, до яких входить МНС України, Всесвітня Організація Охорони Здоров'я, Canon, Sony та багато інших.


Ціни на мікроавтобуси тут , на мінівени тут