Оренда автобуса на весілля, замовлення у Києві

КиївТранс пропонує оренду автобусів на весілля для перевезення гостей на 30, 50 місць і більше. Усі автобуси у відмінному стані. Подача завжди наперед без запізнень. Є білі автобуси – якраз для весілля. Ліцензія перевезення пасажирів. Оплата готівкою та безготівкою.

Вартість автобуса на весілля


Від 11 грн/км та від 300 грн/год залежно від розміру та класу автобуса
Телефонуйте, завжди можна домовитись.

Ціни на мікроавтобуси тут , на мінівени тут

Чим ми кращі?


Без посередників, свої свіжі автобуси
Обговорення ціни

Завжди чисті автобуси, а для весілля – білі
Зручні сидіння, що відкидаються і розсуваються.

Водії одягнені у костюми
Постійні техогляди - простоїв не буде

Є ліцензія на перевезення пасажирів
Готівкова та безготівкова оплата

Зліва контакти можна зателефонувати або залишити заявку


Весілля із розмахом? Широка душа? Чимало гостей? Хочете запросити всю вулицю і, звичайно ж, усіх родичів - тоді вам до нас.

Ми допоможемо влаштувати пишне весілля з великою кількістю запрошених друзів та родичів, оренда автобуса на весілля, а при необхідності навіть кількох автобусів буде просто необхідна.

Що б останніми днями не вийшов конфуз із замовленням автобуса на весілля, подбайте про це заздалегідь. Ваші друзі та близькі люди завжди допоможуть вам у разі необхідності, так подбайте і ви про них у день весілля, замовте наперед автобус на весілля і нехай Вас не мучить цей головний біль у день урочистостей.

Це дуже важливо, коли весілля проходить на природі за містом, що стало дуже актуально останнім часом.


Замовлення автобуса на весілля, зараз це не проблема, на ринку існує багато посередників, які запропонують подібні послуги. До речі, оренда автобуса менш затратна, ніж кілька мікроавтобусів. Якщо ви чекаєте на весілля велика кількість гостей – це Ваш вибір. Ми завжди зможемо знайти для Вас зручний варіант автобуса в оренду або кілька автобусів. Крім того, автобус завжди вигідніший для великої компанії, він має цілу низку деяких переваг перед мікроавтобусом – він величезний! Хід більш плавний, (водій ніколи не лихачить), масштабність машини - гарантує безпеку всіх ваших гостей.

Ось так і виходить, що оренда автобуса на весілля – це завжди комфортно та зручно, Ваше свято завжди буде яскравим, барвистим, без накладок для всіх, всіх, всіх!

Ціни на мікроавтобуси тут , на мінівени тут