Оренда мікроавтобуса на весілля, замовлення у Києві

КиївТранс пропонує оренду мікроавтобусів до 21 місця на весілля для розвезення гостей. Подача без запізнень завжди заздалегідь. Усі мікроавтобуси у відмінному стані, для весіль є багато білих. Ліцензія на перевезення пасажирів, оплата безготівкова та готівкова.

Весільний мікроавтобус, ціни


Від 9 грн/км та від 250 грн/година залежно від розміру та класу
Телефонуйте, завжди можна домовитись.

Ціни на автобуси тут , на мінівени тут

Чим ми кращі?


Мікроавтобуси свої, у відмінному стані, без посередників
Ціна обговорюється з кожним замовником

На весілля білі мікроавтобуси, завжди ідеально чисті
Багато місця для гостей, зручні сидіння

Водії ввічливі та пристойно одягнені
Техогляди після кожного рейсу - простоїв через поломки не буде

Ліцензія на пасажирські перевезення
Оплата готівкою та безготівкою

Зліва контакти можна зателефонувати або залишити заявку


Як добре, що, незважаючи на труднощі всілякого роду, життя продовжується! Люди зустрічаються, закохуються, одружуються..

Весілля – це величезна, пам'ятна подія у житті молодят, їхніх родичів та друзів. Цей день завжди приємний, викликає ніжні спогади у Вас та Ваших гостей. Щоб усе пройшло вищим розрядом, на всі 100%, необхідно про все подумати і прорахувати заздалегідь. Основні питання, які виникнуть, це святковий бенкет та як доставити друзів на місце святкування. Гідно вирішити проблему транспорту допомагає оренда мікроавтобуса на весілля.


Цього радісного дня доводиться багато пересуватися не лише молодятам, а й їхнім гостям – загс, прогулянка містом та відвідування пам'ятних місць, приїзд до ресторану, щоб відсвяткувати урочистість та повернення додому – все це дуже затратно у сенсі часу та зусиль.

Мікроавтобус на весілля дуже зручний саме тим, що він може вміщувати різну кількість гостей та родичів, що допомагає групувати запрошених. Є зовсім маленькі мікроавтобуси – до восьми місць, компактні на дев'ять-чотирнадцять місць, середні – до двадцяти місць та більш місткі – до тридцяти місць.


У мікроавтобусів є низка переваг:

  • Завдяки їх невеликим розмірам, вони можуть швидше пересуватися в пробках, їм не завдає особливих труднощів паркування навіть у центрі міста, наприклад, для фотосесії.
  • Вони розвивають велику швидкість і спілкування між собою в них простіше, оскільки мало шуму.
  • Найбільш зручна оренда мікроавтобуса з водієм на весілля, тому що під час руху можуть бути непередбачені ситуації або просто бажання зупинитися у гарному місці та відпочити.

Мікроавтобус може знадобитися і на другий день весілля, коли приходять близькі друзі. Зробіть своїм друзям-водіям подарунок, дайте їм можливість відпочити та відсвяткувати цей день також. Оренда мікроавтобуса на весілля вирішить багато ваших проблем і зробить цей день воістину святковим та незабутнім!