Розвезення співробітників, персоналу та робітників у Києві

Для підприємств, що працюють у Києві та області КиївТранс пропонує розвезення співробітників своїми автобусами та мікроавтобусами. Транспорт свіжий, у відмінному стані водії з досвідом роботи від 10 років. Точне дотримання графіка перевезення персоналу. Безготівковий та готівковий розрахунок.
Обговорюються спеціальні умови із замовниками від організацій.

Вартість розвезення персоналу


Від 9 грн/км та від 250 грн/год залежно від типу, розміру та класу транспорту
Телефонуйте, завжди можна домовитись.

По місту – замовлення у часовий проміжок між 10:00 та 16:00 – знижка 10%
По місту – замовлення у часовий проміжок між 20:00 та 22:00 – знижка 10%

Переглянути весь наш транспорт:

Партнери, які довіряють своє транспортне обслуговування

Зліва контакти можна зателефонувати або залишити заявку

Працездатність всіх компаній залежить від кваліфікованого персоналу, який у багатьох випадках необхідно під час доставки на робоче місце. Розвезення співробітників у Києві KievTrans вже здійснює 7 років, і за цей час ми отримали лише позитивні відгуки.


Автобуси обслуговують досвідчені водії, які проходять щоденну медичну перевірку та лише після цього допускаються до роботи. Скориставшись KievTrans, який займається пасажирськими перевезеннями, фірма заощаджує кошти на утриманні необхідних автомобілів, придатних для транспортування людей. Співвідношення ціни та якості обслуговування відповідають запитам найвибагливіших клієнтів.

Обслуговування здійснюється автобусами, мінівенами, мікроавтобусами, що проходять щоденний технічний огляд. Весь автотранспорт лише імпортний. Організоване розвезення дозволить компанії значно підвищити ефективність своєї роботи, а співробітникам продуктивніше використовувати робочий час.

Доставка співробітників до місця роботи може бути здійснена в різних варіантах:

  • за необхідним графіком
  • доставка тільки до місця роботи
  • доставка до місця роботи та назад
  • а також передбачені інші варіанти
Весь маршрут детально буде опрацьовано фахівцями та обрано найбільш підходящий та оптимальний.

Зміст свого автомобільного парку для багатьох підприємств стає не потрібною та накладною витратою. Розвезення співробітників автотранспортної компанії дозволяє заощадити кошти на ремонті автомобілів, на утриманні необхідного персоналу, який займається обслуговуванням авто.

Замовнику буде підібрано такий автотранспорт, який забезпечить максимальний комфорт усіх його пасажирів і так, щоб усі співробітники були забезпечені місцем для сидіння. Доставка на роботу в Києві здійснюється лише перевіреними професіоналами-водіями, які проходять щоденну комісію перед виходом у рейс. Трансфер на об'єкти проходитиме за опрацьованим та погодженим з адміністрацією підприємства маршрутом.

KievTrans значно скоротить запізнення на робоче місце, зменшить простої та підвищить продуктивність праці. Укласти договір можна не лише на щоденне розвезення персоналу, а й за потребою, тобто разово. Досвідчені водії без пригод і в намічений термін доставлять співробітників на роботу і з роботи. Ввічливі водії та завжди чистий та справний транспорт стане запорукою якісного обслуговування. До кожного замовлення перевезення робиться індивідуальний підхід, а також враховуються всі побажання та вимоги замовника.

Переглянути весь наш транспорт: