Оренда та замовлення автобусів для екскурсій у Києві

Для туристичних фірм, що працюють у Києві та області, а також будь-яких бажаючих КиївТранс пропонує свої автобуси та мікроавтобуси як екскурсійні. Усі автобуси обладнані мікрофонами для гідів та супроводжуючих. Транспорт у відмінному стані, зручні сидіння та великі оглядові вікна. Точне дотримання графіка екскурсії. Водiї з досвідом роботи вiд 10 рокiв. Безготівка та готівка. Возможен выезд за рубеж.

Вартість екскурсійного транспорту


Від 9 грн/км та від 250 грн/година залежно від типу, розміру та класу
Телефонуйте, завжди можна домовитись.

Міжмісто - якщо трансфер туди і назад відбувається протягом дня - знижка 10%
По місту – замовлення у часовий проміжок між 10:00 та 16:00 – знижка 10%

Переглянути весь наш транспорт:

Партнери, які довіряють нам перевезення своїх клієнтів

Зліва контакти можна зателефонувати або залишити заявку

Про роботу з нами, послуги та переваги

Фірма КиївТранс має великий власний автопарк. Автобуси та мікроавтобуси престижних марок чекають на замовлення клієнтів. Як тільки замовлення, що надійшло, опрацюють менеджери, інформація про нього надходить у графік водія, якому призначено рейс. Жорстка система CRM не дозволить забути про нього та нагадає своєчасно.

Екскурсійні автобуси по Україні

Велика кількість замовлень на оренду автобусів надходить від:

 • різних туристичних фірм Києва та області. Співробітники цих компаній прагнуть максимально комфортно обслуговувати свої екскурсійні тури не лише містом, а й країною та за кордоном.
 • паломницьких груп, що вирушають до святих місць
 • шкіл, інших навчальних закладів, керівники яких давно співпрацюють із нами
 • організацій для корпоративів
 • спортивних команд, що вирушають на змагання
 • спеціалізованих шкіл, які виїжджають на фестивалі, конкурси, виступи.

Найбільш популярні маршрути, добре знайомі та організовані, виконуються висококваліфікованими водіями. Турфірми вивозять на наших автобусах та мікроавтобусах групи влітку на морські узбережжя до Херсонської області у Скадовськ , на Арабатську стрілку , до Залізного порту .
Взимку багато людей бажають потрапити до Буковеля на гірськолижний курорт. Турагентства оформляють замовлення автобуса для екскурсій. Постійним клієнтам ми надаємо гарні знижки та бонуси.
Часто наші автобуси обслуговують екскурсії до Одеси , а також до Почаївської лаври . Літні екскурсії до Карпат та відправлення груп для походів по горах – також відбувається за участю нашої фірми.
Регулярно за допомогою наших автомобілів проводяться оглядові екскурсії Києвом та екскурсії у певні історичні місця міста. А в Софіївський парк в Умані екскурсії ми возимо із завидною регулярністю.
Влітку часто відправляємо автобуси та мікроавтобуси з групами, що поспішають на рафтинг Південним Бугом .

Величезні вікна в автобусах дозволяють безперешкодно оглядати околиці, що пропливають за склом. Кондиціонери дають можливість комфортно пересуватися країною, не відчуваючи спеки та задухи. М'які крісла забезпечені ременями безпеки. Для любителів фільмів працюють телевізори, є велика фільмотека. Шанувальники музики завжди можуть послухати улюблені мелодії. Всі екскурсійні автобуси мають мікрофони для гіда або супроводжуючої особи.

Оренда екскурсійних автобусів для поїздки за кордон

На нашому підприємстві можлива оренда автобуса для екскурсії за кордон. Автобуси для міжнародних рейсів забезпечені всім необхідним для дальньої поїздки:

 1. Комфортні крісла з регульованими спинками та ременями безпеки
 2. Міні-туалети
 3. Кондиціонери
 4. Телевізори з багатим вибором фільмів
 5. Аудіосистема для прослуховування улюблених пісень
 6. Мікрофони
Водії, що виконують міжнародні рейси, мають необхідні документи та візи . Їхні послуги включені у вартість оренди екскурсійних автобусів. Для виїзду за кордон потрібно великий пакет документів. Наша фірма оформляє необхідні папери в найкоротші терміни .

Транспорт регулярно перевіряється на справність основних агрегатів і вузлів. Перед кожним рейсом також ретельний огляд автомобіля. Водій проходить медичний огляд.
Незначним мінусом автобусних екскурсій можна вважати непередбачені обставини у дорозі, які можуть призвести до запізнення до призначеного часу екскурсії або прибуття в готель для заселення.

Наші переваги

Основними перевагами вибору нашої компанії як перевізника, залишаються безпека поїздки, комфортність, досвідчені водії, пунктуальність, чітке дотримання взятих на себе зобов'язань.
Працювати на законній основі нам дозволяють придбані ліцензії на міжміські, міжміські та міждержавні поїздки .
Нам дорога наша репутація. Ми не прагнемо миттєвого заробітку, важливішими вважаємо довгострокові відносини. Тому ціни для постійних клієнтів постійно змінюються у бік зниження.
Розглянувши наші пропозиції та умови перевезення пасажирів, питання оренди автобусів для екскурсій ви вирішите на користь компанії КиївТранс .

Переглянути весь наш транспорт: