Оренда маршрутки, замовлення у Києві

КиївТранс пропонує маршрутки Богдан та Мерседес Спрінтер на замовлення як найекономніший варіант для перевезення людей по Києву та Україні. Маршрутки не вбиті, утримуються в хорошому стані та постійно проходять техогляд. Виходить собі дорожче відправляти несправний транспорт, тож щодо поломок можна не хвилюватися. Водії з великим досвідом роботи, готівковий розрахунок та безготівковий. Транспорт завжди чистий.

Оренда маршрутки, вартість


від 9 грн/км та від 250 грн/год Мерседес Спрінтер та від 11 грн/км та 300 грн/год Богдан
Телефонуйте, завжди можна домовитись.

По місту – замовлення у часовий проміжок між 10:00 та 16:00 – знижка 10%

Переглянути весь наш транспорт:

(Богдани в автобусах внизу сторінки, починаючи звідси )

Зліва контакти можна зателефонувати або залишити заявку

Про роботу з нами, послуги та переваги

Компанія КиївТранс надає в оренду маршрутки. Ви можете взяти напрокат мікроавтобус із водієм. Для цих цілей використовується дві моделі – Богдан із місткістю до 27 місць та Мерседес Спрінтер із 18 місцями для пасажирів.
Ці машини пропонуються для поїздок по місту та області.
Як тільки надходить замовлення, він негайно обробляється та ставиться у графік вільному водієві. Він бачить у себе інформацію та готує маршрутку на замовлення. А система CRM своєчасно нагадає про час виїзду.

Перевезення по місту

З нами укладають договори приватні особи та організації. Ми виконуємо:

  • перевезення людей до місця роботи та назад. Орендована маршрутка вчасно під'їде до місця збирання людей та доставить до воріт підприємства. Увечері, тим самим маршрутом, вона розвезе людей додому
  • доставку дитячих гуртів на заходи, концерти, свята. Директори шкіл та завідувачі дитячих дошкільних закладів довіряють нашій репутації, та рекомендують нас своїм колегам
  • екскурсійні тури за заявками туристичних фірм. Оренда маршрутки - зручний спосіб перевезення туристів. У маршрутках великі вікна та відкривається чудовий огляд на околиці
  • обслуговування корпоративів, весіль та інших заходів за договором з агенціями з організації свят. Чистота та презентабельний вигляд наших мікроавтобусів справляють приємне враження на пасажирів
  • трансфер до вокзалів та аеропорту, зустріч приїжджих груп

Ми надаємо знижки під час перевезення робітників з 20.00 до 22.00 години – 10%. На міжміські рейси також знижка 10%, якщо повернення заплановано того ж дня. Ціни варіюються від 9 грн/км та від 250 грн/год. Вартість поїздки у перерахунку на окремого пасажира коштує недорого.

Наш транспорт завжди знаходиться у ідеальному стані. Усі машини проходять регулярний технічний огляд. Перед відправкою на лінію, механіки перевіряють усі основні вузли та агрегати автомобілів. Компанії просто невигідно відправляти у рейс несправні автомобілі.
Набагато дорожче обійдеться, якщо поломка станеться в дорозі, далеко від гаража. Відправка другого автомобіля і доставка несправного назад - серйозні витрати. Щоб уникнути подібних казусів, завжди ведеться ретельна перевірка надійності автомобілів перед виїздом.
Водії, що працюють у нас, мають високу кваліфікацію та великий досвід роботи. Кожен із них несе відповідальність за своїх пасажирів.

Поїздки по області

Є можливість з'їздити на тімбілдінг за місто, на пікнік із колективом, на екскурсію. Переваги автобусного руху очевидні. Можна зупинитися в будь-якому місці, поїсти, погуляти, помилуватися околицями.

Оренда маршрутки Київ – «будь-яке місто» області – для багатьох єдиний спосіб оглянути цікаві місця навколо столиці. Можна, звичайно, вирушити електричкою. Але маршрутка, у будь-якому разі, виграшніша. Зупиниться де попросите, під'їде за вами до будинку і привезе до порога. Зробивши вибір на користь нашої фірми, ви отримаєте гарантію безпечного та комфортного перевезення людей.

Переглянути весь наш транспорт:

(Богдани в автобусах внизу сторінки, починаючи звідси )